کانکس اداری

10 / 10
از 1 کاربر

مشخصات آگهی

چهارشنبه 26 تير 1398
88025393
09144576221
تعداد بازدید : 57
استان : تهران

تولید کننده

کانکس اداری

این کانکس یکی از پر فروش ترین محصولات کانکس کارراد میباشد، که جهت کاربری مدیرتی یا نظارتی برای مهندسین یا مدیران پروژه ها می باشد و مورد استفاده قرار میگیرد . نوع اجرای کانکس اداری متفاوت است و نقشه (پلان) متفاوتی دارد که بنا به نیاز و درخواست مخاطبین و خریداران محترم طراحی میگردد.

مساله حایز اهمیت در انتخاب کانکس اداری کانکس کارراد نوع آن است که میباست متناسب با شرایط اقلیمی و موقعیت مذکور اجرا و طراحی میگردد به طور مثال: چنانچه سازه پیش ساخته اداری قرار باشد به عنوان دفتر اداری اضافه بنا در یک ساختمان اجرا گردد و اضافه شود، متفاوت است با زمانی که قرار است با سازه های که داخل یک محیط باز قرار است اجرا گردد. به همین دلیل در قسمت انتخاب شما مخاطب عزیزمشاورین ما متشکل شده اند از گرو مهندسین طراحی صنعتی ، مهندسین معماری و مهندسین سازه پاسخگو به نیاز شما هستند و متناسب با خواسته شما مشاوره رایگان میدهند.

اسکلت کانکس اداری

اجرای اسکلت کانکس اداری از پروفیل با مقاطع ۴۰×۴۰ ، ۴۰×۸۰ بر اساس نیاز پروژه و متراژ متفاوت میباشد و شاسی  این دسته از کانکس اصولاً به صورت اسکی موازی می باشد . در موارد خاص میتوان بنا به درخواست مشتری شاسی کف کانکس های اداری را بصورت دورکلاف اجرا نمود.

اصولا شاسی کانکس اداری از تیرآهن IPE نمره ۱۴، ۱۶و ۱۸ بر اساس متراژ کانکس قابل اجرا است . کلاف  و پوشش کف کانکس اداری از پروفیل های رایج استاندارد با مقاطع ۴۰×۴۰ و ۴۰×۸۰ بر اساس متراژ پروژه قابل تغییر می باشد، که داخل کلاف اجرا شده جهت پوشش کف بصورت عرضی پروفیلهای ۴۰×۴۰ به فواصل ۳۸ سانتی متری ( پوشش) تیرریزی میگردد تا پوشش نهایی کف در برابر لرزش و بار وارده مقاوم گردد.

ستون ها بر اساس متراژ از پروفیل با مقاطع ۴۰×۴۰ و ۴۰×۸۰ می باشد که در قسمت های اتصال ستون به کف و ستون به سقف تماماً با لچکی ( ۴۰ سانتی )  با پروفیل ۴۰×۴۰ نصب میگردد تا در برابر نیروهای وارده بر سازه درهنگام جابه جایی مقاوم و باعث عدم دفرمه شدن سازه گردد و سقف بصورت دورکلاف  با پرلینهای اجرا( پوشش سقف ) در سقف بصورت شیبدار جهت هدایت بار برف و آب  میباشد. لازم بذکر است  ضخامت پروفیل ها  ( Thickness)  2 میل یا ۳ میل میباشد.

اسکلت ها کاملاً ضد زنگ میشوند و جوش ها کاملا ممتد طبق استاندارد جهانی زیر نظر مهندسین ناظر تست جوش بازبینی و نظرات میگردد . کانکس اداری و مدیریتی دارای تنوع بسیاری بوده زیرا متناسب با نیاز مخاطبین طراحی میگردد و نوع بهربرداری از این محصول این موضوع را دلیل میشود که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارا باشند،به طور مثال:

گاهاً پیش می آید که بعضی از متقاضیان کانکس اداری را برای اتاق کنفرانس میخواهند، بعضی دیگر برای دفتر فروش، یا بعضی دیگر اتاق مدیران و یا اتاق مهمان و بعضی دیگر اتاق اداری. به همین دلیل تنوع کانکس اداری بسیار است.

کانکس اداری خاص( لوکس ) بیشتر حکم یک المان را دارا میباشد زیرا به لحاظ بصری باید از زیبای خاصی برخوردار باشد و عموماً جهت دفاتر و اتاق مهمان یا غرفه های نمایشگاهی مورد استفاده قرار میگیرند . مصالح استفاده شده درکانکس  اداری لوکس بسیار زیبا و دلنشین است ، چه در نمای بیرونی چه در نمای داخلی و این امرخرید قیمت بالای این کانکس ها می باشد.

کانکس اداری معمولی

این نوع کانکس به لحاظ اقتصادی مرقون به صرفه تر میباشد و از نظر کاربری از اهمیت خاصی برخوردار است و با مواد مصالح مختلفی جهت شرایط آب و هوایی مختلف و در ابعاد مختلف ساخته میشود.

کانکس اداری عموماً از چند نوع متریال ساخته میبشود کانکس اداری پانلی ، کانکس اداری با نمای سایدینگ PVC کانادایی، کانکس اداری با نمای ورق گالوانیزه و نمای داخلی دیوارپوش PVC که تمامی این نوع کانکس اداری از جزییات خاص خود بر خوردار است .

ابعاد کانکس اداری متفاوت است، عموماً کانکس اداری&am

مبلغ : تماس بگیرید
آدرس : آدرس: تهران ، خيابان كارگر شمالي ، بالاتر از چهارراه فاطمی ، نبش کوچه رز ، پلاک ۱۳۷۲

تماس با آگهی دهنده

ایمیل شما : *
شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

10 / 10
از 1 کاربر

 

جستجو پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :
از تا

استانی

آمار سایت

مجموع آگهی طبقه بندی شده :
10689