کانکس اداری

10 / 10
از 1 کاربر

مشخصات آگهی

ﺳﻪشنبه 25 تير 1398
02188335733
09123721772
تعداد بازدید : 63

تولید کننده

این کانکس یکی از پر فروش ترین محصولات شرکت کانکس لند میباشد. که جهت کاربری مدیرتی یا نظارتی برای مهندسین یا مدیران پروژه ها می باشد و مورد استفاده قرار میگیرد. نوع اجرای کانکس های اداری متفاوت است و نقشه (پلان) متفاوتی دارد که بنا به نیاز و درخواست مخاطبین و خریداران محترم طراحی میگردد.
مساله حائز اهمیت در انتخاب کانکس اداری نوع آن است که میباست متناسب با شرایط اقلیمی و موقعیت مذکور اجرا و طراحی میگردد به طور مثال: چنانچه سازه پیش ساخته اداریقرار باشد به عنوان دفتر اداری اضافه بنا در یک ساختمان اجرا گردد و اضافه شود متفاوت است با زمانی که قرار است با سازه های که داخل یک محیط باز قرار است اجرا گردد به همین دلیل در قسمت انتخاب شما مخاطب عزیز مشاورین ما متشکل شده اند از گروه مهندسین طراحی صنعتی ، مهندسین معماری و مهندسین سازه پاسخگو به نیاز شما هستند و متناسب با خواسته شما مشاوره رایگان میدهند.
کانکس های اداری و مدیریتی دارای تنوع بسیاری بوده زیرا متناسب  با نیاز مخاطبین طراحی میگردد و نوع بهربرداری از این محصول این موضوع را دلیل میشود که هر کدام ویژگی های خاص خودرا دارا باشد  به طور مثال:
گاهاً پیش می آید که بعضی از متقاضیان کانکس اداری را برای اتاق کنفرانس میخواهند، بعضی دیگر برای دفتر فروش، یا بعضی دیگر اتاق مدیران و یا اتاق مهمان و بعضی دیگر اتاق اداری به همین دلیل تنوع کانکس اداری بسیار است.
مبلغ : تماس بگیرید
آدرس : آدرس: تهران ، خيابان كارگر شمالي ، بالاتر از چهارراه فاطمی ، نبش کوچه رز ، پلاک ۱۳۷۲, ,

تماس با آگهی دهنده

ایمیل شما : *
شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

10 / 10
از 1 کاربر

 

جستجو پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :
از تا

استانی

آمار سایت

مجموع آگهی طبقه بندی شده :
10735