آی زیج: تقویم تصویری دیجیتال

10 / 10
از 1 کاربر

مشخصات آگهی

شنبه 4 اسفند 1397
02136165097
09124923855
تعداد بازدید : 227
استان : تهران

آدرس وب سایتها

آی زیج (www.iZij.ir) مرجعی برای بارگیری(دانلودساخت و تبلیغ با تقویم‌های تصویری دیجیتال بر اساس گاه‌شماری‌های رایج در ایران(هجری شمسی، هجری قمری و میلادی) است.
در صفحه تقویم(www.iZij.ir/Calendar) شما می‌توانید تقویم تصویری دلخواه خود را بارگیری و استفاده کنید. تقویم‌های مختلفی با پایه‌های هجری شمسی، هجری قمری و میلادی فارسی و انگلیسی با موضوعات متنوع موجود است.
همچنین در آی زیج یک نرم‌افزار به عنوان خدمت (SaaS) وجود دارد که امکان ترسیم تقویم بر روی عکس‌های شما را فراهم می‌کند. شما عکس‌های خود را بارگذاری می‌کنید و در محیط ترسیم، اندازه، موقعیت و سایر تنظیمات را انجام می‌دهید. در نهایت تقویم تصویری خود را دریافت می‌کنید.
تقویم‌های تصویری دیجیتال یک رسانه موثر برای تبلیغ هستند. زیبایی، شمارگان نامحدود، دسترسی عمومی، قابلیت اندازه‌گیری عملکرد بوسیله تعداد بارگیری و سایر ویژگی‌های دیگر این تقویم‌ها مزیت‌های بزرگی برای کسب و کارها به حساب می‌آیند. شما می‌توانید با تصاویر زیبا یا تصاویر مربوط به کسب و کار خود تقویم تصویری ایجاد کنید. این تقویم می‌تواند در صفحه تقویم آی زیج، وبگاه یا وبلاگ شما و حتی به صورت پیوست رایانامه در اختیار دیگران قرار بگیرد.
تقویم‌های تبلیغاتی آی زیج یک جایگزین زیبا، جذاب و سبز برای تقویم‌های تبلیغاتی کاغذی مرسوم است. یک تفاوت اساسی دیگر تقویم‌های تصویری با تقویم‌های کاغذی مرسوم، تفاوت در سطح دسترسی آنان است. صاحبان کسب و کار، تقویم‌های کاغذی تهیه شده را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند. یعنی کسانی که از قبل کسب و کار را می‌شناختند. بر خلاف این مورد، تقویم تصویری در اختیار عموم کاربران اینترنتی قرار دارند و ممکن است کسانی از آن استفاده کنند که از قبل با کسب و کار تبلیغ کننده آشنایی نداشته باشند. با ارائه تقویم تصویری به یک کاربر در واقع هدیه‌ای به وی تقدیم می‌کنید که کسب و کار شما را در ذهن وی ماندگار خواهد کرد. تقویم‌های تصویری آی زیج مزیت‌های بسیار دیگری نیز دارند که می‌توانید آن در وبگاه آی زیج در صفحات برتری‌های تقویم تصویری و کاربردهای تقویم تصویری مطالعه کنید.

مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت : ://www.izij.ir/
آدرس : قرچک- باقر آباد- روبروی مجتمع یاس سفید- ساختمان پردیسان 27- طبقه سوم- واحد 11

تماس با آگهی دهنده

ایمیل شما : *
شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

10 / 10
از 1 کاربر
[ مجموع 40 آگهی ] [ مجموع 40 آگهی ]

 

جستجو پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :
از تا

آمار سایت

مجموع آگهی طبقه بندی شده :
10575